Konkursy SKO rozstrzygnięte!

Beata Majchrzak

DSCN2614 Konkursy SKO rozstrzygnięte!

Już drugi rok uczniowie naszej szkoły mieli możliwość oszczędzania w Szkolnej Kasie Oszczędności. Zainteresowanie było bardzo duże. Wielu uczniów systematycznie wpłacało pieniążki na swoje książeczki, ucząc się przy tym dysponowania własnymi środkami oraz decydowania o tym, na co przeznaczyć zebrane środki. Od początku roku szkolnego, każdy członek SKO był jednocześnie uczestnikiem konkursu „Systematyczne oszczędzanie”. Konkurs polegał na oszczędzaniu poprzez dokonywanie przynajmniej jednej wpłaty w miesiącu, niezależnie od kwoty. Podsumowanie konkursu pozwoliło wyłonić zwycięzców. W tym roku szkolnym podium należało do uczniów klasy I, którzy w swoim pierwszym roku przynależności do klubu bardzo systematycznie dokonywali wpłat:

I miejsce – Oskar Kaźmierczak, kl. I

II miejsce – Nikola Konkiewicz, kl. I