Aktualności

Program „Stop próchnicy – profilaktyka stomatologiczna dla dzieci z gminy Gostyń” już ruszył!

Bożena Walczak-Woźniak

Pierwsze spotkanie dla dzieci objętych programem odbyło się w szkole dnia 19 czerwca 2017 pogadanką nt. higieny zębów.

Przypominamy, że program lakowania zębów dzieci z rocznika 2005 i 2009 pod nazwą  „Stop próchnicy – profilaktyka  stomatologiczna dla dzieci z gminy Gostyń” jest:

·         dobrowolny i bezpłatny dla dzieci

·         lakowanie wykonane będzie za zgodą rodzica /  opiekuna prawnego oraz  przy jego obecności podczas wizyty w gabinecie stomatologicznym

·         wykonanie lakowania zębów poprzedzone jest badaniem stomatologicznym w celu stwierdzenia możliwości wykonania

·         badanie i lakowanie przeprowadza Indywidualna Praktyka Lekarska lek. stom. Aleksandra Pelczar w gabinecie stomatologicznym w Gostyniu przy ul. Granicznej 6F.

·       planowany termin  realizacji: mies. lipiec-listopad w dniach: środa, piątek  i sobota.

W okresie wakacyjnym wymagane jest zgłoszenie wizyty

·         kontakt z gabinetem w sprawie programu: telefon 737907236  lub  655751975, mail: lakowanie.gminagostyn@onet.pl  lub osobisty rodzica / opiekuna prawnego,

·         w takcie realizacji programu rodzic / opiekun prawny otrzyma broszurę informacyjną.