Seminarium

W Szkole Podstawowej w Siemowie w dniu 19 grudnia 2012 r. podczas seminarium, podsumowano realizację projektu  „Nie są nam obce języki obce - kursy językowe dla nauczycieli z elementami ICT Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II  w Siemowie”  (Priorytet IX.  Rozwój wykształcenia i kompetencji w regionach. Działanie 9.4. Wysoko wykwalifikowane kadry systemu oświaty).

Na uroczyste podsumowanie zaproszono przedstawicieli organu prowadzącego, rodzicówi uczniów oraz wykładowców i uczestników kursów.

Głównym celem projektu było podniesienie kompetencji językowych  nauczycieli  ze Szkoły Podstawowej w Siemowie z wykorzystaniem edukacyjnej platformy  e-learningowejw okresie od  III 2012 do XII 2012 r.

Dyrektor szkoły Pani Violetta Sokołowska omówiła główne założenia oraz realizację projektu, natomiast koordynator projektu Pani  Ewa Piotrowicz przedstawiła analizę badania wskaźników, które było prowadzone podczas realizacji projektu.

Zarówno trener  e-learningu Pan Michał Ratajczyk jak i wykładowca j. angielskiego Pani Anna Fortuniak podsumowali prowadzone przez siebie zajęcia oraz wręczyli uczestnikom  zaświadczenia ukończenia kursów.

Obecny na spotkaniu Pan Jerzy Wabiński, Naczelnik Wydziału Oświaty, podziękował  nauczycielom za ciekawą inicjatywę i dążenie do ustawicznego doskonalenia zawodowego oraz  życzył im dalszych sukcesów. Natomiast wszystkim zebranym złożył życzenia z okazji zbliżających się Świąt i Nowego Roku.