Coraz bliżej święta..

Święty Mikołaj i tym razem nie ominął na swej drodze siemowskiej podstawówki. Z workiem pełnym słodkości odwiedził naszą szkolną społeczność 4 grudnia 2015 roku.

Od samego rana w biało-czerwonych strojach dzieci w Szkole Podstawowej im. Jana Pawła II wyczekiwały niezwykłego gościa. Słysząc charakterystyczny dźwięk dzwonka, przedszkolaki i uczniowie zgromadzili się w holu szkoły, by spotkać się z Mikołajem, choć niektórym zabrakło odwagi, by stawić mu czoła. Przybysz jednak okazał się łagodny, sympatyczny i życzliwy. Wystarczyło odgadnięcie przez klasę zagadki, aby każdy otrzymał z jego rąk słodki przysmak. Tylko starsi uczniowie niekiedy musieli zmierzyć się z wyzwaniem przeskoczenia przez mikołajową laskę. Spotkanie uatrakcyjniło wspólne śpiewanie świątecznych piosenek.