Cicha noc, święta noc...

jaselka Boże Narodzenie to czas, na który wszyscy czekają z radością,

Dnia 22 grudnia 2017 r. w sali gimnastycznej odbyła się uroczystość z okazji Świąt Bożego Narodzenia, w której wzięli udział zaproszeni goście oraz cała społeczność szkoły.

Na początku spotkania ogłoszono wyniki konkursu wiedzy „Na najlepszego znawcę tradycji bożonarodzeniowych” oraz konkursu plastycznego „Na najładniejszą kartkę świąteczną”. Laureaci otrzymali dyplomy oraz nagrody ufundowane przez Radę Rodziców.

Z tej okazji uczniowie klasy IV przygotowali przedstawienie p.t. „Boże odwiedziny”. Występ młodych aktorów ubogaciły kolędy i piosenki bożonarodzeniowe w wykonaniu chóru. Na zakończenie pani dyrektor Małgorzata Stróżyńska złożyła wszystkim życzenia świąteczne i noworoczne, a Samorząd Uczniowski wręczył obecnym nauczycielom, pracownikom szkoły oraz zaproszonym gościom upominki.

Spotkanie wprowadziło wszystkich w niecodzienny, świąteczny nastrój.

„Cicha noc, święta noc…”

images.jpg

Boże Narodzenie to czas, na który wszyscy czekają z radością, to czas, kiedy wszystko jest łatwiejsze, to czas, kiedy łamiemy się opłatkiem, składamy sobie serdeczne życzenia i śpiewamy kolędy. Ale zanim to nastąpi wprowadzamy do naszej codzienności świąteczny nastrój: ubieramy choinkę, wykonujemy kartki, ozdoby świąteczne, przygotowujemy przedstawienia o tematyce bożonarodzeniowej. I taka też tradycja panuje w naszej szkole.

Na początku spotkania ogłoszono wyniki konkursu wiedzy  „Na najlepszego znawcę tradycji bożonarodzeniowych” oraz konkursu plastycznego „Na najładniejszą kartkę świąteczną”. Laureaci otrzymali dyplomy oraz nagrody ufundowane przez Radę Rodziców.

Z tej okazji uczniowie klasy IV przygotowali przedstawienie p.t. „Boże odwiedziny”. Występ młodych aktorów ubogaciły kolędy i piosenki bożonarodzeniowe w wykonaniu chóru. Na zakończenie pani dyrektor Małgorzata  Stróżyńska złożyła wszystkim życzenia świąteczne

i noworoczne a  Samorząd Uczniowski wręczył obecnym nauczycielom, pracownikom szkoły oraz zaproszonym gościom upominki.

Spotkanie wprowadziło wszystkich w niecodzienny, świąteczny nastrój.