Gostyniacy Mają Talent

Justyna Juskowiak

Dnia 26.04.18r. odbył się konkurs pt. „Gostyniacy mają talent”, który został zorganizowany przez Młodzieżową Radę Miejską i Urząd Miejski w Gostyniu.

Prezentacja młodych, uzdolnionych ludzi odbywała się w Gostyńskim Ośrodku Kultury „Hutnik”. Celem konkursu było promowanie aktywności twórczej dzieci i młodzieży m.in. poprzez taniec, ruch, muzykę itp. Uczestnikami przeglądu byli uczniowie szkół podstawowych, oddziałów gimnazjalnych i szkół ponadpodstawowych. Przegląd przebiegał na etapie gminnym. Naszą Szkołę Podstawową im. Jana Pawła 2 w Siemowie, dumnie reprezentowały 2 zespoły muzyczne w składzie: Michalina Smektała, Klaudia Kasińska, Anna Olejniczak, które wykonały utwór „Moja Fantazja” i Marcelina Kostrzewska, Dawid Paizert w utworze „Szkoła Ci da” zdobywając tym samym wyróżnienie w konkursie młodych talentów.