Powiatowe Eliminacje

Przemysław Czajka

Dnia 06.11 reprezentacja chłopców naszej Szkoły wzięła udział w Eliminacjach Powiatowych w Halową Piłkę Nożną, które odbywały się w Szkole Podstawowej nr 5 w Gostyniu.

Turniej ten był dalszym etapem rozgrywek, gdzie wcześniej nasza drużyna wygrała swoje eliminacje w Gostyniu, zostawiając za sobą silną drużynę SP 2 w Gostyniu oraz SP Pogorzelę oraz SP Kunowo. W etapie powiatowym udział wzięlo 5 drużyn, które wygrały swoje eleminacje. Były to reprezentacje szkół: SP Borek Wlkp. , SP Pępowo, SP 5 w Gostyniu, SP Piaski oraz SP Siemowo.

Poniżej wyniki naszych spotkań:

SP Siemowo - SP 5 Gostyń 1:2
SP Siemowo - SP Borek Wlkp. 0:1
SP Siemowo - SP Pępowo 0:6
SP Siemowo - SP Piaski 3:1

W końcowym rozrachunku w wyniku takiej samej ilości punktów i lepszym bilansie bramkowym nasza reprezentacja stanęła na najniższym stopniu podium, co jest ogromnym sukcesem sportowym w historii Szkoły.

Szkołę reprezentowali:

Oskar Kaźmierczak, Hubert Kaźmierczak, Filip Budzyń, Kacper Michalak, Oskar Fogt, Mikołaj Fechner, Patryk Paizert, Tomasz Dawidziak.
Chłopakom należą się ogromne brawa i wypada życzyć dalszych sukcesów i godnego reprezentowania Szkoły w innych zawodach, a także powodzenia w klubach sportowych, które reprezentują.