Dyskoteka andrzejkowa

Monika Słomianna, Beata Majchrzak

Według starej tradycji 29 listopada wróży się i organizuje Andrzejki.

W naszej szkole tego dnia odbyła się dyskoteka Andrzejkowa. Sala gimnastyczna od godziny 16.00 wypełniła się uśmiechniętymi buziami uczniów naszej szkoły. Samorząd Uczniowski przygotował
na to popołudnie sporo atrakcji. Uczniowie świetnie bawili się przy dźwiękach muzycznych hitów puszczanych przez Dj Piotrka w sali przystrojonej w andrzejkowe dekoracje, balony
i serpentyny. Po szaleńczych tańcach, gdy ktoś poczuł chęć na frykasa, czekał na niego poczęstunek i woda do picia. Członkowie samorządu przygotowali dla każdego uczestnika dyskoteki maski andrzejkowe oraz kapelusze, peruki, szale z piór i wiele opasek dzięki którym zabawa była szalona. Na imprezie nie zabrakło wróżb przygotowanych przez uczniów poszczególnych klas, które cieszyły się ogromnym zainteresowaniem. Muzyka wprowadziła biorących udział w dyskotece w odpowiedni nastrój, dzięki czemu wszyscy świetnie się bawili.