Monika Słomianna

14 lutego w naszej szkole było czerwono i serduszkowo a to wszystko z okazji Walentynek.

Od samego rana wszystkim mocniej biły serca, gdyż z niecierpliwością czekali na walentynkową pocztę i dedykacje. Samorząd Uczniowski przygotował na ten dzień kilka atrakcji.

Bardzo ważne w tym dniu były walentynkowe kolory – królowała w naszej szkole ognista czerwień. Walentynki to dzień, w którym wyznajemy sobie uczucia (szacunek, miłość przyjaźń) i można to zrobić przy pomocy piosenki. Na każdej przerwie włączane były miłosne piosenki przeplatane życzeniami od tajemniczych sympatii i cichych wielbicieli. Walentynkowe amorki roznosiły adresatom pocztę walentynkową. Podczas długiej przerwy można było podejść do czerwonego stolika i korzystając z walentynkowej wróżby sprawdzić jakie imię będzie miała przyszła wybranka lub wybranek.

Każdy uczeń otrzymał słodki upominek w kształcie czerwonego serca. Dziękujemy za wspólną zabawę.