Opuścili mury szkoły...

Beata Majchrzak

Dnia 19 czerwca uczniowie ósmej klasy zakończyli edukację w szkole podstawowej i opuścili jej mury ze świadectwem w ręce.

Uroczystość pożegnania szkoły uświetnili uroczystą akademią, podczas której po raz ostatni przedstawili program artystyczny.
Grono pedagogiczne, pracownicy szkoły, zaproszeni goście, rodzice oraz koleżanki i koledzy z klasy siódmej oglądali przedstawienie z uśmiechem na ustach, a czasem z łezką w oku. Były chwile wspomnień, podziękowań, przeprosin i wyrazy szacunku dla wszystkich, którzy pomogli absolwentom przejść przez pierwszy etap edukacji. Wyrazem podziękowań były wiersze, piosenki i kwiaty.

Absolwentom życzymy samych sukcesów w waszej dalszej edukacji!!!
Spełniajcie marzenia, bądźcie dobrymi ludźmi i takimi się też otaczajcie.
Życzymy Wam powodzenia w nowych szkołach. Mamy nadzieję, że droga, którą wybraliście przyniesie Wam wiele satysfakcji. POWODZENIA!!!