ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2018/2019

Monika Słomianna

W dniu 19 czerwca 2019 r. o godz. 8.00 mszą św. poprowadzoną przez księdza proboszcza Marka Kędziorę rozpoczęliśmy uroczyste zakończenie roku szkolnego 2018/2019.

Godzinę później przed szkołą zebrali się zaproszeni goście, rodzice, grono pedagogiczne oraz uczniowie naszej szkoły. Pani Dyrektor Małgorzata Stróżyńska powitała wszystkich zgromadzonych, gratulując osiągnięć edukacyjnych, sportowych i innych uczniom naszej szkoły oraz życzyła dobrego i bezpiecznego wypoczynku w wakacje. Uczniom, którzy ukończyli naukę z wyróżnieniem wręczone zostały nagrody książkowe oraz świadectwa z wyróżnieniem.

Uroczystość zakończenia roku szkolnego 2018/2019 uświetniła część artystyczna w wykonaniu uczniów klasy trzeciej. Dziewczynki z klasy trzeciej i uczniowie z klasy pierwszej zatańczyli i zaśpiewali, a ich rytmiczne piosenki przeniosły nas w czas wakacyjny.

I w końcu nastąpiła długo oczekiwana chwila – ostatnie przedwakacyjne spotkanie w klasach. Uczniowie odebrali upragnione świadectwa i mogą planować wakacyjne wojaże.

Życzymy wszystkim bezpiecznego i dobrze zaplanowanego wypoczynku
oraz wielu bogatych przeżyć w wakacje!

Do zobaczenia we wrześniu!

scroll back to top