Dzień Chłopaka:)

Przemysław Czajka

DZIEŃ CHŁOPAKA:)

Dzień Chłopaka to święto obchodzone 30 września przez nastolatków w Polsce.Także i w naszej szkole w tym dniu można było zauważyć, że męska część uczniów ma swoje święto, gdyż ubrani byli oni w eleganckie krawaty. Obchody tego święta w tym roku w związku z panującą cały czas pandemią COVID-19 ograniczone zostały do spotkań i życzeń klasowych. Nie obyło się jednak bez niespodzianki. Uczennice naszej szkoły przygotowały dla swoich kolegów krótki film, na którym zawarły dla nich piękne, szczere oraz humorystyczne życzenia, które zostały wyświetlone w każdej klasie na tablicy interaktywnej przez wychowawców. Jeszcze raz życzymy wszystkim chłopakom wszystkiego dobrego. Bądźcie uśmiechnięci, grzeczni oraz uczcie się dobrze :)