Przedstawienie „Światowid – czyli panorama świata”.

Już po raz drugi nasza szkoła miała przyjemność gościć u siebie Przedsiębiorstwo Imprez Artystycznych Estrada-Sas, dzięki któremu nasi uczniowie mieli możliwość zobaczyć dynamiczne widowisko pod tytułem „Światowid-czyli panorama świata”.

Podczas ponad godzinnej zabawy uczniowie dowiedzieli się wielu ciekawych informacji dotyczących zwyczajów panujących w dawnych czasach w różnych miejscach świata, sprawdzili co i gdzie się jada, jak obchodzi się święta w różnych częściach świata czy nauczyli się cierpliwości od mistrzów dalekiego wschodu. . Przypomnieli sobie również sylwetki sławnych wynalazców i odkrywców takich jak Edison, Kopernik, Einstain czy Kolumb. Przedstawienie budziło dużo entuzjazmu wśród dzieci, gdyż miały one możliwość brać w nim czynny udział wraz z samym prowadzącym. Konkurencje proponowane przez prowadzącego wywoływały dużo emocji, ale przede wszystkim były bardzo pouczające. Występ dostarczył wszystkim dużo śmiechu, zabawy oraz przydatnych informacji.