Dzień Edukacji Narodowej 2014

14 października to, jak co roku, dzień szczególny w każdej szkole. I wcale nie jest to spowodowane faktem, że w tym dniu w szkole nie odbywają się normalne lekcje. Jak wszyscy wiemy tego dnia obchodzą swoje święto wszyscy pracownicy szkoły – jest to bowiem Dzień Edukacji Narodowej. Również w naszej szkole przebiegał on całkiem inaczej niż każdy poprzedni wtorek.

Tego dnia wszyscy przyszli do szkoły odświętnie ubrani . Po zajęciach ze swoimi wychowawcami uczniowie klas starszych zaprosili całą społeczność szkolną do udziału w akademii, na której mieli okazję, w imieniu  wszystkich koleżanek i kolegów ze szkoły, podziękować swoim nauczycielom oraz pozostałym pracownikom szkoły za pracę i serce. Nieodłącznym elementem życzeń był oczywiście symboliczny kwiatek Laughing

Do życzeń dołączyli się również rodzice uczniów naszej szkoły, którzy życzenia i bukiet dla wszystkich pracowników złożyli na ręce pani dyrektor.

Zapraszamy do   GALERII