OTWARCIE NOWEJ SALI PRZEDSZKOLNEJ

W dniu 24.10.2014r. w naszej szkole odbyło się uroczyste otwarcie nowej sali przedszkolnej. Przewodnicząca Samorządu Uczniowskiego powitała zebranych gości :pana Burmistrza Gostynia Jerzego Kulaka, pana Starostę Roberta Marcinkowskiego, panią dyrektor Violettę  Sokołowską,  sołtysów wsi Siemowa i Kosowa, przedstawicieli Koła Gospodyń Wiejskich, rodziców oraz dyrektorów zaprzyjaźnionych szkół noszących imię Jana Pawła II.

Następie pani dyrektor Violetta Sokołowska i pan burmistrz Jerzy Kulak dokonali przecięcia wstęgi. Dzieci otrzymały wiele prezentów od przybyłych gości. Po części oficjalnej dzieci z grup Misie i Krasnale zaprezentowały krótką część artystyczną. Pani Urszula Franek podziękowała w imieniu swoim, koleżanek, rodziców a przede wszystkim przedszkolaków, wszystkim osobom dzięki którym ta sala powstała. Po zakończeniu uroczystości wszyscy udali się do sali na poczęstunek przygotowany przez rodziców.