Polska w moich oczach

Małgorzata Wichłacz

Młodzieżowa Rada Miejska w Gostyniu z okazji 30-lecia wolnych wyborów w Polsce ogłosiła konkurs plastyczny dla uczniów szkół podstawowych naszej gminy pod nazwą „Polska w moich oczach”.

Miło nam ogłosić , iż wśród laureatów tego konkursu znalazła się liczna grupa uczniów naszej szkoły.

W kategorii klas I-III drugie miejsce zajęła Zuzia Stróżyńska.

Wśród klas IV pierwsze miejsce zdobyła Nikola Konkiewicz, drugie Bartek Kaźmierczak, trzecie Maja Pelec i Wiktoria Pierzchlewicz.

W kategorii klas V zwyciężyła pracaŻaklin Brylczak, drugie miejsce zajęła Zuzanna Budzyń, a trzecie Marcelina Kostrzewska i Dawid Paizert.

GRATULUJEMY!!!