Błąd
  • JFolder: :pliki: Ścieżka nie jest folderem. Ścieżka: /home/siemowo/domains/spsiemowo.edu.pl/public_html/images/aktualnosci/andrzejki/
  • JW_SIG_PRG

Przemysław Czajka

W czwartek 28.11 Samorząd Uczniowski zorganizował dla uczniów naszej szkoły Dyskotekę Andrzejkową, która odbyła się tradycyjnie na sali gimnastycznej.

Prócz muzycznych fragmentów podczas dyskoteki odbywały się również wróżby Andrzejkowe przygotowane przez każdą klasę, które z kolei były oceniane przez opiekunów w składzie: Pani Wiesława Rotkiewicz i Pan Przemysław Czajka. Jedna klasa przygotowała wróżbę z butami. Kolejna zabawę z przechodzeniem pod tyczką i losowaniem kartek ze swoim przyszłym zawodem lub zwięrzęciem jakie będzie się miało w przyszłości i jakim autem będzie się jeździć na kilka lat. Inna z klas przygotowała wróżbę z balonami i kartkami z wróżbami, które wypadały po przebiciu balonów. Każda klasa przygotowała się do tych wróżb bardzo profesjonalnie. Zwycięską klasą okazała się klasa VII, która w poniedziałek odebrała nagrodę klasową ufundowaną przez opiekuna SU. Dodać należy ,że po raz kolejny frekwencja na dyskotece była bardzo wysoka co bardzo cieszy wszystkich nauczycieli.

{gallery}aktualnosci/andrzejki{/gallery}