Wspólne kolędowanie

Przemysław Czajka

Nasi uczniowie oraz pracownicy wzięli udział w akcji zorganizowanej przez Samorząd Uczniowski, która nosiła tytuł "KOLĘDOWANIE ONLINE".
Celem akcji było dobrowolne wykonanie przez uczniów i nauczycieli w warunkach domowych kolęd bądź piosenek świątecznych i przesłaniu ich do opiekuna. Sytuacja jaka nas w tym roku spotkała nie pozwoliła nam stworzyć atmosfery świątecznej w szkole co miało miejsce w latach ubiegłych (kiermasz połączony z występem wokalnym uczniów, jasełka). Dlatego Samorząd właśnie w taki sposób chciał przybliżyć wszystkim osobom związanym z placówką w Siemowie zbliżające się Święta Bożego Narodzenia, by nie zapomnieć o szkole i towarzyszącym tym świętom wielu imprezach o charakterze świątecznym. Akcja spotkała się z dużym zainteresowaniem zarówno ze strony uczniów jak i nauczycieli. Nadesłano kilkanaście utworów wokalnych, które zostały połączone w jeden wielki, wspaniały, świąteczny koncert, który został nazwany "Kolędowaniem online". 

KOLĘDOWANIE ONLINE:)

Samorząd Uczniowski bardzo dziękuje za ogromne zaangażowanie społeczne oraz składa moc najserdeczniejszych życzeń Bożonarodzeniowych i życzy szczęśliwego Nowego 2021 Roku. 
W koncercie udział wzięli:
Ada Chuda - klasa III
Magdalena Duda - klasa III
Lidia Paizert - klasa III
Anna Olejniczak - klasa V
Michał Dzik - klasa VI
Oskar Kaźmierczak - klasa VI
Nikola Konkiewicz - klasa VI
Dawid Paizert - klasa VII
Marcelina Kostrzewska - klasa VII
Mateusz Dzik - klasa VIII
Przemysław Czajka - opiekun SU/nauczyciel wychowania fizycznego
 
 
scroll back to top