30. Finał WOŚP

Przemysław Czajka

W piątek 14.01 tuż przed feriami zimowymi rozpoczęło się w naszej szkole zbieranie pieniędzy w ramach ogólnopolskiej akcji WOŚP.

Jak co roku w ramach tej szczytnej akcji w naszej placówce odbyły się licytacje specjalnie przyszykowanych gadżetów. W tym roku szkolnym licytacje składały się z 2 części: 
  • pierwsza to licytacja mniejszych zestawów w holu szkoły podczas dużej przerwy 
  • druga część to licytacja większych zestawów poprzez aplikację TEAMS (trwała ona przez cały okres ferii od 14.01 do 30.01)
W wyniku obydwóch licytacji udało się w naszej szkole uzbierać sporą kwotę 2782 zł, co przy okresie feryjnym, czasach ciągle trwającej pandemii COVID-19 i małej ilości uczniów w szkole można z pewnością stwierdzić, że kwota jest wysoka i pozwoliła uplasować się w czołówce placówek oświatowych z gminy Gostyń co do uzbieranej sumy. 
 
Z tego miejsca chcieliśmy bardzo serdecznie podziękować wszystkim uczniom, rodzicom, nauczycielom, pracownikom szkoły raz anonimowym sponsorom za dostarczenie pięknych gadżetów, które mogliśmy wspólnie licytować i dołożyć sporą cegiełkę do charytatywnej akcji WOŚP w roku 2022. 
 
DZIĘKUJEMY !
scroll back to top