"Być kobietą..."

Monika Słomianna

8 marca – na stałe wpisał się do szkolnego kalendarza.

Z okazji tego święta, co roku w naszej szkole pojawiają się kwiaty, życzenia i akademia. W ten wyjątkowy dzień w klasach i na korytarzach czuć wyjątkową atmosferę.

W tym roku Samorząd Uczniowski wraz z chłopcami przygotował dla naszych Pań kawiarenkę ze słodkimi deserkami, gorącą czekoladą i kawą. Tegorocznym obchodom “Dnia Kobiet” towarzyszyła też ogromna dawka humoru. Przedstawiciele męskiej części społeczności szkolnej przygotowali kabaretowy pokaz mody. Pierwsi na scenę wyszli Olaf i Oskar - chłopcy przedstawili kabaret o kobietach na zakupach. Następnie kolejni chłopcy prezentowali kreacje “Na zebrę”, “Na pawia”, “Na owcę”, “Na lamparta”, “Na biedronkę”, “Na panterę” i “Na kurę”. Całość wydarzeń omawiali Mikołaj i Igor. Wielką pracę w tym dniu wykonali kelnerzy, którzy pięknie obsługiwali nasze Panie.

Serdecznie dziękuję wszystkim chłopcom za super pracę i chęci. Wielkie podziękowania kieruję w stronę mam, które pomogły w przygotowaniach tego wydarzenia: za deserki, za wypieki, za pomoc w przebraniach.

Paniom raz jeszcze składamy moc najserdeczniejszych życzeń. Obyście spełniły wszystkie swoje marzenia i zarażały optymizmem każdego dnia.