MIKOŁAJE 2022

Bożena Walczak - Woźniak

Jak co roku, również i w tym, uczniowie naszej szkoły przygotowali paczki żywnościowe oraz paczki ze środkami higienicznymi dla osób starszych, samotnych i  niepełnosprawnych z terenu powiatu gostyńskiego.

W skład paczek żywnościowych wchodziły różne produkty, np.  ciastka, czekolady, wafelki, cukier, herbata oraz kawa, ryż, kasza, makaron. W paczkach „higienicznych” znalazły się mydła, szampony, pasty do zębów, chusteczki higieniczne oraz gąbki.
Upominki zostały przekazane do Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Gostyniu. Dalej pracownicy PCPR, zadbają o to, by paczki trafiły do swoich adresatów jeszcze przed świętami Bożego Narodzenia.

Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy chętnie przyłączyli się do tego zadania, za Wasze dobre serca.