Beata Majchrzak

DSCN2080  Jak co roku nasza szkoła włączyła się w akcję WOŚP. Podczas tegorocznego 24. finału zbieraliśmy pieniądze, które wesprą oddziały pediatryczne oraz geriatrię.

Organizacja szkolnej WOŚP przebiegała w dwóch etapach. Pierwszą część stanowiła dyskoteka szkolna, na której bawili się uczniowie klas IV – VI. Finał zaś miał miejsce 17 stycznia w świetlicy wiejskiej w Siemowie. Wszyscy, którzy zdecydowali się wesprzeć Orkiestrę mieli okazję tego dnia zakupić coś na szkolnym kiermaszu, zjeść kawałek pysznego ciasta i przede wszystkim podziwiać młodych aktorów, którzy przygotowali i wystawili bajkę "Wróżki". Atmosfera orkiestrowego grania oraz bajkowy klimat sprawiły, że puszki szybko się zapełniały. Kwota uzbierana w tym roku wyniosła 2054 zł!!! Wszystkim bardzo dziękujemy!