Podsumowanie działalności SKO

Beata Majchrzak

DSCN2627

Dnia 16.06.2016r naszą szkolę odwiedził wiceprezes zarządu Powiatowego Banku Spółdzielczego w Gostyniu, pan Jarosław Celka oraz pani Katarzyna Kaczmarek.

Celem wizyty było podsumowanie działalności SKO. Podczas krótkiego spotkania w holu szkoły wiceprezes podziękował uczniom za działalność w klubie oraz zachęcał do dalszego korzystania z możliwości oszczędzania. Na ręce jednej z opiekunek SKO, pani Beaty Majchrzak, złożył upominki rzeczowe, które członkowie klubu otrzymają w nagrodę za udział w różnych inicjatywach podejmowanych w ciągu roku szkolnego. Spotkanie to było również okazją dla społeczności szkolnej, aby podziękować za całoroczne wsparcie działalności naszej szkoły, różnych inicjatyw podejmowanych w trakcie całego roku. Powiatowy Bank Spółdzielczy wspiera m.in. organizację WOŚP czy Pikniku Rodzinnego oraz oczywiście działalność SKO. Bardzo dziękujemy!!!