Beata Majchrzak

jest świętem wszystkich pedagogów, wychowawców, nauczycieli i pracowników szkoły.

Święto to przypada na dzień 14 października. Jest wyjątkowym dniem w szkołach i przedszkolach w całej Polsce. To właśnie z okazji Dnia Nauczyciela w naszej  szkole odbyła się uroczysta akademia, podczas której uczniowie mieli okazję wyrazić wdzięczność wszystkim nauczycielom oraz pracownikom szkoły i podziękować za ich trud, serce oraz wkład w  wychowanie i nauczanie, za to, że uczą żyć tak, by nie zbłądzić w dzisiejszym świecie i by potrafić dać siebie innym. Wierszem, piosenką, ciepłym słowem i życzeniami uczniowie chcieli wyrazić swój szacunek i wyrazy uznania. W dniu święta życzenia i podziękowania do wszystkich pracowników szkoły skierowała również pani dyrektor Małgorzata Stróżyńska.