ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO 2015/2016

1 września 2015 roku uczniowie naszej szkoły rozpoczęli kolejny rok szkolny.

Tradycyjnie pierwsze powakacyjne spotkanie poprzedziła Msza Święta o godzinie 8.00 w kościele parafialnym w Siemowie. Następnie cała społeczność uczniowska udała się do szkoły, gdzie o godzinie 9.00 rozpoczął się apel inaugurujący rok szkolny 2015/2016.

Oprócz uczniów, rodziców, nauczycieli i pracowników placówki, swoją obecnością uroczystość uświetnili zaproszeni goście. Podczas akademii uczniowie powitali pełniącą obowiązki dyrektora panią Małgorzatę Wichłacz, która wygłosiła okolicznościowe przemówienie. Pani dyrektor życzyła wszystkim uczniom oraz nauczycielom udanego roku szkolnego, samych dobrych ocen, satysfakcji, a rodzicom zadowolenia z sukcesów dzieci oraz pomyślnej współpracy ze szkołą.

Ważnym momentem uroczystości było wspomnienie smutnej rocznicy wybuchu II wojny światowej oraz uczczenie minutą ciszy ofiar tej wojny.

Po wysłuchaniu części oficjalnej uczniowie udali się wraz z wychowawcami do klas, gdzie zapoznali się z planem zajęć.